خدمات و محتویات سایت ورزش تیکت، صرفا برای استفاده شخصی و غیرتجاری کاربران عرضه شده است از همین رو هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت ورزش تیکت برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.
کاربران گرامی به سایت ورزش تیکت اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از ورزش تیکت می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از ورزش تیکت به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمدا به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته و از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.
مطالب سایت ورزش تیکت ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر باشد. ورزش تیکت این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تایید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل ورزش تیکت نیستند و ورزش تیکت هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینکها و عکسها، ندارد. کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شان از طریق بدافزار یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در ورزش تیکت باشد، خود برعهده خواهند داشت.
وبسایت ورزش تیکت، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات رایانه ای، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.
افراد برای عضویت در سایت ورزش تیکت و خرید از آن باید به قسمت عضویت مراجعه کنند تا پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، کد تایید عضویت برای آنان ارسال شود. کاربران با وارد کردن کد، عضویت خود را تایید می کنند.
کاربر موظف است اطلاعات شخصی واقعی و صحیح خود را در سایت وارد نماید. ورزش تیکت مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل احتمالی که در اثر ارائه اطلاعات غلط از طرف کاربر به این سایت، ایجاد شده است، ندارد.
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکانپذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو برعهده خود افراد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص مغایرت های احتمالی ندارد.
کلمه عبور هر کاربر، محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن به عهده خود او می باشد.
رسیدهایی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می شود، دارای نام و مشخصات است اما کاربر باید از رسید یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
سیستم پرداخت ما از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود، بنابراین ورزش تیکت مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.
چنانچه مشتری در مهلت تعیین شده از بلیت خود استفاده ننماید، ورزش تیکت مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه مسترد نخواهد شد.
در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

خانه
ورزش ها
رویدادهای ورزشی
مجموعه‌های ورزشی
تماس با ما