تور ورزشی
دوره سقوط آزاد و چتربازی شاهین پرواز
۱۴۰۱/۰۴/۰۹ الی ۱۴۰۱/۰۴/۱۵
بلیط ها
عنوان قیمت (ریال) باقی‌مانده تعداد
کلاس‌های گراند اسکول(نقدی) ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲۰ نفر
شامل کلاس تئوری در تهران
یک جلسه ۱۰ دقیقه یی در تول باد مشهد
۱۰ پرش سقوط آزاد از هلی کوپتر یا هواپیما و فرود با چتر در زیباکنار (پارک بوجاق)
اجاره هواپیما، اجاره چتر و بیمه با برگزارکننده تور
کلاس‌های گراند اسکول(دو قسطه) ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲۰ نفر
شامل کلاس تئوری در تهران
یک جلسه ۱۰ دقیقه یی در تول باد مشهد
۱۰ پرش سقوط آزاد از هلی کوپتر یا هواپیما و فرود با چتر در زیباکنار(پارک بوجاق)
اجاره هواپیما، اجاره چتر و بیمه با برگزارکننده تور
قسط دوم پیش از آغاز کلاس می باشد.

استاد این دوره ها جناب آقای احمد رضا صفایی نژاد است که سابقه ایشان در رشته چتربازی از سال ۱۳۷۲ می باشد و از سال ۱۳۷۴ نیز مربیگری رو رسما شروع کرده اند. استاد صفایی نژاد قهرمان چندین دوره سقوط آزاد ارتش و نیروهای مسلح می باشند. قهرمانی کشوری رو در سال ۱۳۷۹ دارند و تنها کسی هستند که این مدرک رو دارا می باشند. در سوابقشون دو دوره حضور در مسابقات سیزم ارتش های جهان در کشورهای اندونزی و المپیک ارتش های جهان در کشور چین می باشد. چندین سال به عنوان کاپیتان تیم ملی و نیروهای مسلح و درحال حاضر به مدت دو سال رئیس مسابقات چتربازی سقوط آزاد ارتش انجام وظیفه می کنند. دارای مدرک اینستراکتوری(مربیگری) سقوط آزاد انجمن ورزش های هوایی کشور و به طور رسمی مدرس این انجمن زیر نظر وزارت ورزش و جوانان نیز هستند. همچنین امسال(سال ۱۴۰۰) در اردوهای آماده سازی مسابقات سیزم قطر جهت اعزام در اواخر آبانماه شرکت دارند.
دوره هایی که برگزار خواهیم کرد به ترتیب عبارتند از:
- دوره مبتدی
- دوره تونل باد: در کلاس تونل باد که تنها در شهر مشهد برگزار می شود؛ به مدت یکروز تونل باد اجاره خواهد شد و هر نفر بمدت ده دقیقه شناور شدن در هوا را تمرین خواهد کرد.
- دوره متوسطه
- دوره بسته بندی چتر(پکینگ)
- دوره پیشرفته
- دوره مربیگری
- دوره تفریحی پرش دو نفره(Tandom) به همراه استاد
لازم به ذکر است که در دوره ی مبتدی، اگر شاگرد تمام مراحلی که عنوان گردید را درست انجام بدهد می تواند بعد از پنج پرش سولو پرواز داشته باشد. ضمنا کلاس های عملی اصولا در مناطق شمال و جنوب کشور به خاطر سطح ارتفاع نسبت به آبهای آزاد جهت بهتر ارتفاع گرفتن مناسب می باشد که البته پیش از این موارد، موقعیت جغرافیایی کلاسها تابعی از اجاره وسیله پرنده در اون منطقه می باشد. و در انتها باید اشاره داشته باشیم که کلاس های گرند اسکول به مدت دو روز در تمامی شهرهای ایران به شرط حضور حداقل پنج شاگرد برگزار خواهد شد.

احمد رضا صفایی نژاد
تلفن: ۰۹۱۰۴۱۶۹۲۰۹

خانه
ورزش ها
رویدادهای ورزشی
مجموعه‌های ورزشی
تماس با ما